Hakkımızda

1988 yılında İstanbul Anadolu Yakasında başlayan lezzet ve tat yolculuğumuz pastacı, fırıncı, otel ve restoran yöneticisi dostlarımız sayesinde gelişerek devam ediyor.

Altyapısını günden güne büyütüp güçlendiren, satış öncesi ve sorası müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız yaptığı işin insan sağlığıyla doğrudan ilgili olduğunun bilincinden lup bu sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılayacak geniş ürün portföyüne sahip olan firmamız sektör profesyonellerinin ve pastacılık ustalarının özel ürün ihtiyaçlarını karşılayarak ürün portföyünü daha da geliştirmektedir.


Farklı özellikler sunan geniş ürün yapımız kalite, hijyen ve güvenlik anlayışımızla pastacılık ve ev dışı tüketim sektöründe her ihtiyaca cevap veren seçenekler sunmaktadır. Müşteri beklentilerine uygun ürün ve hizmet sunmayı kendine ilke edinmiş olan Passüs Pasta Ürünleri bu ilke doğrultusunda alanında lider olan Pasta kalıpları, Şeker Hamurları, Kokulu Taş Malzemeleri ve mutfak gereçleri olarak bünyesinde 5000’den fazla ürünün  satışını yapan Türkiyenin en büyük internet mağazası Pastaürünlericom

AYNI GÜN KARGO

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır