Çikolata ve Malzemeler » Pul Çikolata

  Callebaut Beyaz Pul Kuvertür (500 Gr)

  Callebaut Fildişi Pul Kuvertür

   

   

  Callebaut Beyaz Pul Kuvertür Pastaürünleri Tesislerinde 10 kg Amblajlardan Bölünerek 500 Gr Olarak Paketlenmiştir.

  Belirgin kakao tadı ve hafif karamel çeşnili tam ve kremalı tatlar arasında değişen özgün tatlar arasından seçim yapabileceğiniz geniş bir sütlü çikolata reçete yelpazesi mevcuttur. Her bir reçete. Callebaut  Beyaz Pul Kuvertür kalite garantisini taşır. Bu. her bir tüm En Kaliteli Belçika sütlü çikolatalarının tad ve kalitesine güvenebileceğiniz anlamına gelir. çünkü bunlar bugün. yarın ve daima değişmeden kalır.

  Callebaut kendi kakao çekirdeklerini hala kendi seçen. kavuran ve öğüten nadir çikolata üreticilerindendir. Ayrıca. Callebaut bütün malzemeleri diğer çikolata üreticilerinin çoğundan daha ince bir şekilde öğütür. Bu incelik asla dille ya da tat reseptörleriyle tek tek algılanamayan çok küçük partiküller üretir. Sonra. malzemeler kıvam. aroma. tat ve lezzet hazır olana kadar aynı özen ve sabırla konçlanır. Saf kakao yağı ve bir tutam doğal vanilya çikolatanın tat ve kıvamını tamamlar. Çikolatalı tatlı ve pastaların yapımında sık kullanılan kakao türevidir. Kaplamalarda. kaplama soslarının hazırlanmasında ve çikolata ürünlerinin hazırlanmasında kullanılmaktadır.

  Eritme için sıcaklık 50 ºC olmalıdır.​ Tekrar 25 °C civarı sıcaklığa düşürerek istenilen kalıba dökülür ve dekoratif çikolatalar elde edilir.

  385.00 TL

   • Ürün Kodu: 0000000010643

   AYNI GÜN KARGO

   GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

   %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

   Size bir kampanya haberimiz var!
   Sepetinizde ürün bulunmamaktadır